Oyun Oyna

Subway Surfers

Oynama 1155 süresi.

100% (2/2)
Açıklama:
MACERA ÇAĞIRIYOR, SÖRFER!
O eski metro rayları altınla dolu, ama onu kendin kapman için çok cesaret ve hızlı ayaklar gerekecek. Subway Surfers online'da raylara inmek, o huysuz güvenlik görevlisini geçmek ve bir metro vagonu tarafından tokatlanmadan altını kapmak Jake'e ve sprint yapan arkadaş grubuna bağlıdır. Pistlerde uçun ve durmayın çünkü bu tarayıcı oyunu kimseyi beklemez! Doğru, tarayıcı dedik. En çok indirilen oyunlardan biri olan Subway Surfers, dünyanın her yerinden insanlar tarafından beğeniliyor. Artık tarayıcınızın rahatlığından kaldırımda pıtırdamaya devam edebilirsiniz! İlk kez sörfçü mü? Endişelenmeyin, çünkü bu engellenmemiş Subway Surfers oyununu öğrenmesi kolay ve eğlenceli, ancak ustalaşması zor. Oynanışı parçalayalım.

ETRAFINDA, ÜSTÜNDE VEYA ALTINDA: NE GEREKİRSE
Her ücretsiz Subway Surfers çevrimiçi oyununun başlangıcında, kendinizi o hantal müfettişle birlikte, ensenizden aşağı doğru nefes alırken, raylarda aşağı inerken buluyorsunuz. Bir saniye bile durursan seni yakandan yakalayacak, yani ne olursa olsun son sürat ileri gidiyor, anladın mı? Metroda koşarken ve sörf yaparken, engellerden kaçınmak için üç şeritte sola ve sağa koşacaksınız. Yakında metro yüzeyinin etrafta koşmanız, eğilmeniz veya atlamanız gereken her türlü şeyle dolu olduğunu göreceksiniz. En büyük endişeniz elbette size doğru gelen metro arabaları! Bu doğru, trafiğe karşı koşuyorsun. Ne yani, biraz altın kapmak için tüm metronun duracağını düşünmedin, değil mi? Altından bahsetmişken, sadece boynunu riske atarak eğlenmek için orada değilsin. Olabildiğince çok altın alıyorsunuz.

Nasıl Oynanır:


Kategoriler:

Aksiyon Beceri Erkek Kız Macera Yarış Yeni

TikiOyun.com ile en eğlenceli HTML5 ve Online oyunları ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Yeni pencereler ve reklamlar arasında boğulmadan rahat ve hızlı bir oyun deneyimi sunar. Sende hemen oyunlar arasında en sevdiğin oyunu ara ve TikiOyun.com farkı ile oyun oyna.